vosk-nabytekVýrobci přidávají do leštidel směs včelího vosku a mnoho dalších jiných přísad. Tyto lehké emulze ochraňují nejen povrchy dřevěného lakovaného nábytku, ale i matného či lesklého. Mohou se použít k ošetření starožitnosti, dveří, dřevěných obkladů či podlah apod.

Odborníci doporučují na dřevo používat jenom kvalitní prostředky s včelím voskem, které se prodávají v různých drogeriích či specializovaných obchodech. V nabídce najdete různé přípravky s včelím voskem, které se jednoduše aplikují na povrch nábytku pomocí hadříku a po zaschnutí se ještě jednou nábytek přeleští. Včelí vosk na dřevě vytváří jemný pololesklý povlak, který ochraňuje povrch dřeva vůči mechanickému poškození či poškrábání.

Prodávají se i speciální vosky na dřevo, které obsahují kvalitní přísady. Podle odstínu barvy dřeva se volí i samotný vosk, který se prodává hned ve třech barevných odstínech. Běžně se tento vosk nanáší na dřevěný povrch za pomocí špachtle či hadříku. Zde vytváří lesklý hedvábný film, který chrání nábytek při otěru.

Leave a Reply

Chtěli byste bydlet levně v Praze? Co takhle Pronájem garsonky v Praze. Najděte si nejlepší pronájem. Znáte horkovzdušné létající lampiony? nezapomenutelný zážitek! default
Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist